Największa wartość w życiu człowieka

Największa wartość  w życiu człowieka

Największą wartością w życiu człowieka jest jego zdrowie. Wszyscy pamiętają słynną fraszkę Jana Kochanowskiego:

Szlachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz.
Tam człowiek prawie
Widzi na jawie
I sam to powie,
Że nic nad zdrowie
Ani lepszego,
Ani droższego.

Z przesłania wynika jasno, że powinnyśmy zadbać o profilaktykę zdrowia. Nie czekać, aż się ” zepsujemy”. Musimy mieć świadomość, że to My, zawsze i wszędzie odpowiadamy za swoje samopoczucie.

Nie liczmy na to, że państwo albo uczelnie zrobią to za nas. Choć wydawałoby się logiczne, aby to uczelnie uczyły profilaktyki, już od najmłodszych lat. Nasze Ministerstwo Zdrowia  ma nam coraz mniej do zaoferowania. Kolejki do specjalistów wydłużają się do ponad roku. Na zabiegi szpitalne czekamy już po kilka lat. I to nie są zabiegi, na które chory może czekać. Ludzie niejednokrotnie cierpią latami, czekając  w kolejce na zabieg. Na badania MRI lub TM czeka się miesiącami. Nawet paski do glukometrów chorym na cukrzycę się odbiera, a jeszcze  w grudniu 2016 r, były dostępne dla szerszej grupy chorych.

Leki są coraz droższe i większość na 100 %.O profilaktyce krzyczy się  w mediach i twierdzi, że to pacjenci się zaniedbują.   Podczas, gdy w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Kiedy pacjent, prosi lekarza o badania, dostaje odmowę, nawet  wtedy, kiedy jest chory i wymaga diagnostyki. Ministerstwo Zdrowia (raczej chorób) nie chce słyszeć o tym, aby lekarz miał możliwość wyboru terapii, ale z uporem maniaka wciska w maleńkie dopiero narodzone dzieci, które nie maja jeszcze wykształconej odporności, rtęć i aluminium. Gdzie tu sens i logika. Raczej depopulacja i tworzenie bezwolnych mutantów.

 Największa wartość i świadomość

Każdy indywidualnie jest odpowiedzialny za zdobywanie wiedzy odnośnie ochrony zdrowia. Moje doświadczenie pokazuje, że tylko ja sama jestem odpowiedzialna za własne zdrowie. Nawet bardziej, niż lekarz medycyny. On też może się pomylić, bądź nie posiadać wiedzy w danym temacie, co niestety się zdarza. Farsą jest, kiedy lekarz nie posiada dostatecznej wiedzy, w danej jednostce chorobowej i jej wpływu na inne organy, a wydaje opinie o zdrowiu. Tyle niedoskonałości jest w naszym codziennym życiu, a wniosek z tego jeden “chcesz liczyć, licz na siebie”.

Dlatego, tak ważna jest profilaktyka zdrowia, polegająca na suplementacji, czytaj uzupełnianiu, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, pierwiastków. Ich zadaniem jest utrzymywać nasze ciało w dobrej kondycji, poprzez funkcję samoleczenia, jaką posiada każdy ludzki organizm. Poniższy film jest przykładem tego, jak  organizm człowieka potrafi się uzdrawiać, nawet z najcięższych chorób. Oczywiście suplementacja musi być wzięta z natury. Suplement wyprodukowany w laboratorium chemicznym, w niczym nie przypomina natury danej od Boga i nie koniecznie musi współgrać z naszym organizmem. Nie pędź tak, zatrzymaj się, zrewiduj podejście do swojego ciała. Pamiętaj młodość i zdrowie, nie są dane na zawsze. Przekonałam się o tym, już po fakcie i żałuję, że nie miałam świadomości, iż największą wartością człowieka jest jego zdrowie.

Zapoznaj się z prawdziwą historią powrotu do zdrowia, człowieka chorego na raka złośliwego.W jaki sposób produkty DuoLife, pomagają odbudować, bardzo zniszczony organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *