Co dziś oznacza słowo autorytet ?

Co Dziś Oznacza Słowo Autorytet ? Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! To przede wszystkim twarde, popierające stanowisko dla strajku rezydentów, ale i przestroga w kontekście politycznych manipulacji. W tle kulejącej służby zdrowia przewija się główny winowajca – koncerny – i pieniądze, które marnotrawione są na zaspokajanie potrzeb pociągających za sznurki. Jak do tego wszystkiego ma się eksperyment Milgrama? I czy grozi nam kolejna epidemia?

Na te pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym odcinku. Nadchodzi rewolucja, tej kuli śnieżnej nie zatrzyma już nikt. Kończy się epoka biernej akceptacji koncernowych wytycznych. Coraz więcej lekarzy zaczyna sprzeciwiać się powszechnie stosowanym “standardom” Jest nas więcej niż myślicie. Rewolucja nadchodzi… Włączamy myślenie!

Cytuje jeden z wpisów pod filmikiem:

” Mój szwagier ma zdiagnozowanego raka żołądka, nie chcą mu przedłużyć zwolnienia lekarskiego bo chce się leczyć w sposób alternatywny. Czuje się źle i nie jest w stanie wrócić do pracy. Mafia powiedziała mu, że albo procedury, albo do pracy. Nie mając wyjścia poddał się chemii, czuje się coraz gorzej. Mafia dysponuje możliwością wymuszania procedur.. Po diagnozie został zwolniony do domu.

Ordynator powiedział mu, że jak wróci z wczasów nasz krewny lekarz ( szwagier jest jego wujkiem) zajmie się nim osobiście. Do czasu powrotu z wczasów krewnego lekarza stosował dietę bez cukrową, bezglutenową, bezmięsną. Stosował pastę doktor Budwig, pił sodę oczyszczoną i wodę utlenioną. Duże ilości miksowanych warzyw z przewagą warzyw zielonych, MMS-a, sok z młodego jęczmienia. Potężne dawki witaminy C, krzemu i b-kompleks.

W ciągu dwóch tygodni zapomniał o chorobie. Ustąpiły wszystkie dolegliwości. Po powrocie pan doktor powiedział – wujek po co się głodzisz dieta nie ma żadnego znaczenia. Musimy dziada wyciąć i przyjąć profilaktycznie chemię. Autorytet lekarza pokonał zdrowy rozsądek. Szwagier porzucił dietę i przyjął chemię. Powoli słabnie i wygląda coraz gorzej. Nie chcę być złym prorokiem, ale widzę, że czuje się coraz gorzej i jest coraz słabszy, a wszystko szło w dobrym kierunku.”

Nic dodać nic ująć…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *