Zakupy

Kliknij w zdjęcie przeniesie Cie do sklepu

Zakupy

100 % Suplementu w produkcie

W sklepie możesz zakupić  produkty DuoLife, z zawartością 100 % suplementu, bez konserwantów. Produkty DuoLife różnią się na tle suplementów dostępnych na rynku. Jest kilka poziomów i różnic zasadniczych.

Pierwsza i podstawowa jest taka, że w ich przypadku sięgnięto po dotąd niestosowane, a nagrodzone nagrodami Nobla odkrycia o skuteczności działania określonych czynnych substancji biologicznych. Oczywiście w tym przypadku roślinnego. Otóż one na poziomie komórkowym naprawiają funkcje utracone lub przyhamowane.

Zakupy

Często bowiem te funkcje ustają z tego powodu, że układ nerwowy nie obsługuje danego narządu. Można by to porównać do tego, co nazywamy „zawieszeniem komputera”, tak bowiem działa układ nerwowy człowieka. Chodzi więc o odblokowanie. Nie jest to jednak tylko ta różnica. Ważna jest również możliwość syntezy enzymów, które dotąd, nie były z powodu czynnika środowiskowego, czy akurat przebiegającej choroby powstrzymane. Odblokowuje się więc genetyczne zdolności organizmu i przywraca sprawność.

W wielu przypadkach dochodzi do takiego zjawiska, że rozpoczęta choroba (nawet choroba nowotworowa) jest  powstrzymywana. Jednak z uwagi na zdynamizowanie, funkcji biologicznie zaprogramowanych, materiał ( nowotwór), który w danej chwili jest niepotrzebny, traktowany jest jako materiał energetyczny i wykorzystywany do naprawy organizmu. Nie ma tutaj żadnego zjawiska tzw. cudu uzdrowienia, tylko normalny proces likwidacji tego, co było przyczyną choroby.

Badania przeprowadza się w momencie, kiedy rejestruje się lek. W przypadku suplementu, nie należy przeprowadzać badań klinicznych, DuoLife jednak je podjęło. Prócz tego, były oczywiście robione badania laboratoryjne m.in. na skuteczność likwidacji określonych patogennych bakterii czy nawet wirusów, oczywiście na płytkach Petriego i one wychodziły zdumiewająco korzystnie, by nie powiedzieć wręcz rewelacyjnie.

Uznanie światowych laboratoriów

DuoLIfe posiada opinie laboratoriów światowych, które przeprowadzały badania naszego suplementu. Były one pochlebne. Stwierdzono, iż dotąd nie prowadzono  badań, nad tak aktywnym biologicznie produktem jak nasz.

Uznano, iż nasze produkty, nie zawierają żadnego konserwantu syntetycznego, ani nawet powszechnie używanego konserwantu pochodzenia organicznego. Zamiast tego stosowana jest nisko termiczna, wysokociśnieniowa metoda konserwacji.

W uproszczeniu można powiedzieć, że polega ona na tym, że w ułamkach sekundy podnosi się ciśnienie przepływającego płynu i zarodniki grzybów oraz bakterie są uszkodzone do tego stopnia, że biologicznie nie odzyskują swoich sprawności. Natomiast organiczne związki nie są zniszczone. Na tym właśnie polega oryginalność tej metody, która dopiero niedawno na rynkach światowych wprowadzona do takiej konserwacji.

Produkcja suplementów diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA ( Nr AB 079) Członek analityk FOSFA i GAFTA ) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, PRZENIESIE CIĘ DO SKLEPU...

 

Zakupy